KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16374016

nr 1637 4016

Signerad Carl Thoma-Höfele, München, Stilleben. Olja på pannå, 46x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x70 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 20:52:49